Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skládám PC,kompatibilita a osekání ceny

Zdravíčko, profesionální firmou mi byla navrhnuta sestava a sice

Zdroj 1029kč
www.alza.cz

Grafická karta 3800kč
www.alza.cz

RAM 1980kč
www.alza.cz

Základní deska 1629kč
www.alza.cz

CPU 4800kč
www.alza.cz

HDD 1531Kč
www.vmshop.cz

Cena byla 16 000(včetně case za cca 800kč). Nečekal jsem tolik a chci se zeptat jestli by to šlo osekat na CPU,třeba dát nějakej ten i3,nebo na zdroji či grafické kartě,ale aby to pořád komunikovalo,sedělo a bylo na nějaké té výkonosti herního PC,nepotřebuju PC na ty nové super náročné palby,ale průměrný herní PC který nebudu muset za dva roky vyměnit. A píšu sem,protože je tu plno odborníků a rada je tu okamžitá,jestli se sem téma nehodí,omlouvám se. Pokud by někdo byl té dobroty a poradil,byl bych vděčný.

Ještě jestli se můžu zeptat,není v téhle sestavě zbytečně výkoná grafická karta ? Co jsem prokoukal sestavy tak k takovému procesoru a RAM se dávají slabší graf. karty vzhledem k tomu,že nepotřebuju ultra nadupaný herní PC.