Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uloz.to - podobne weby

dobry den
Poznate nejake velke zahranicni severy, které fungují jako Uloz.to?
Myslim to v tom smyslu, že si jen tady napíšu do vyhledavani na strance a najde mi to soubory.
Připadne i dostávám nějakou odměnu za stahování mnou uploadnout souborů jako partnersky program na Uloz.to

Děkuji

To je pravda,on hledá zahraniční,ale jak máme vědět ,jestli on je v Lucembursku,Německu nebo Francii a kde bude zítra?Takže místní weby pro něho vlastně budou domácí a ne zahraniční.Pak lze těžko poradit.:-)