Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potize z pc

dobri den posledni dobou mne vistupuje cpu na vikoki procenta prek rokem sem mnel taghle zaplnenou plochu www.nahraj-obrazek.cz a procenta se pochibovali 0-10% to bil skoro plni disk pocitac se richle vipinal i zapinal hnet po startu na plochu sem mochl jit na internet pc jen plinule nic se nesekalo vetrak jen na 50% proto bil pc plinuli chot tet mam plochu takovou www.nahraj-obrazek.cz procesor stoupa nas na 99% disk mam poloprazni proto to neni plinule chot tet se vetrak toci na 29% chladis je cisti i kdis bil hodmne zapraseni tak ti procenta bili stejni jako pretim pomoste mne to nastavit jak to bilo pretim teplota cpu je 42C hardisk 39-41C hardis nema vadni sektor a neni tam zadni vir pravidelne to cistim klearem

but bude neco spatne nastavene v pc nebo v biosu

informace o pc
os vista
asus p5gc-mx/1333
procesor intel(R) pentium(R) cpu E2140@ 1.60GHZ 1.60GHZ
ram 1gb
hardisk wd 320gb
stasi os +hardisk 3 roki

Stačila prvá "věta", nebo co to je za typografický útvar a došel jsem k názoru, že jste buď momentálně pozapomenutý, nebo schválně neslušný. Když neprojevíte ani základní slušnost k případným čitatelům, pak si odpověď nezasloužíte.

Vzhledem k tomu, že se tu komunikuje písemně, pak se nejdříve naučte slušnému chování. Pokud vám tu lidé nestojí za to, abyste slušně psal, pak zjevně rady nechcete, jen se tu na náš úkor opravdu tupě bavíte a ztrácíte čas cizích lidí.
Osobně bych byl vyjímečně za uzamknutí tohoto vlákna.