Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má smysl koupě téhle grafické karty ?

Dobrý den má smysl kupovat tuhle grafickou kartu pro muj hw ?
Grafická karta : MSI N750Ti TF 2GD5/OC Gaming
OS: Windows 7 64 bit Proffesional
Procesor: AMD Phenom II X4 B55 Black Edition 3.2 Ghz
Základní deska: ASUS M4A79XTD EVO (AMD 790X (RD780) + SB750/SB710)
Paměť: Kingston HyperX KHX16C10B1B/8 - 8 GB
Pevný disk: SAMSUNG HD502IJ (500 GB)

Děkuji

Možná by stačilo si ten příspěvek přečíst pořádně. Jestli se domníváš, že ve všech počítačích běží jen zdroje Seasonic nebo Enermax, tak asi žiješ na Marsu. Na 450W EC zdrojích běhají dodnes karty 9800GTX. A doporučovat do neznámé skříně fošnu s TDP150W je samozřejmě taky nesmysl.

No ty jsi zřejmě neviděl komplet odpálený Pc od toho krámu já měl tu čest 3X a to jenom u známejch,sám jsem měl tu čest s podobným klumpem Colorsit ten měl ale alspoň nějakou ochranu protože vyhořel jenom on a nic nevzal sebou tehdy s GPU 7600GT v obchodě měli ca dvacet stejných zdrojů na hromadě se stejným osudem,bych chtěl vidět nějaký statistiky toho EC obchodů.;-)A doporučovat do neznámé skříně fošnu s TDP150W je samozřejmě taky nesmysl.:?:

Zdroj je kancelářský šmejd a GTX750Ti bych si nekoupil, je to drahé nic.
O pár stovek dráž je mnohem výkonnější R9 270. Tady jde čistě o to, zda se to vyplatí nebo ne - nevyplatí.
Pokud si ale tazatel stojí pevně za GTX750Ti, nechť si ji pořídí. Tak či tak, vzal bych k tomu rovnou i kvalitnější zdroj, stačí OEM Seasonic 400W/500W (500W se finančně vyplatí víc).