Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 Core/Pro 32/64 bit download

Davam vam do pozornosti ako legalne stiahnut W 8.1 priamo z mrchasoftu,treba si len stiahnut nastroj a po jeho spusteni si v okne zvolit variantu po ktorej vam srdiečko pišti

http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/creat e-reset-refresh-media

vo vlastnom zaujme si dajte volbu iso ktore sa da napalit ako obraz(najmenšou rychlostou) ale zaroven potrebnym nastrojom aj previest na bootovatelne USB takže ak vam ježiško da pod stromček nejaku vykopavku s W8 prv ako si ho za*erete vašimi super hramy a pod si najskor prevedte uprage(lamy) alebo nabootujte a nainštalujte. Bude treba samozrejme na stranke vyrobcu dosky/notbuku stiahnut VŠETKY ovladače na W8.1
nebude to trvat dlho a kdo nema 8.1 bude mat smolu ako keby nemal W7 z Sp1 :!:

ano, a z ofiko serveru ms ide samozrejme stiahnut komplet aktivovany OS zadarmo, ze? Si sa s konom zrazil? Zabudni. cdkey zoberies skade? Nehovoriac o tom, ze sem pises same trapnosti hodne 12r pipisa....

Podobne navody ako stiahnut ISO win8 alebo 8.1 tu boli uz minimalne pol roka dozadu, ziadnu ameriku si neobjavil. Hlavne ze si mudry jak radio jerevan.

kdo tu piše že aktivony ja? nie to je tvoj blud:i:
ano taka parodia na stiahnutie isa tu už bola ale aj tak vyzerala(zadavanie sn,prepnutie na iny subor...)pri stiahnuti W8.1 si si mohol key vicucat z prsta že ked si mal len ma W8 - to tiež neni blud
Skor ako začneš pindat a širit BLUDY si daj pozor nato čo je tam napisane a ak bludiš tak si zožen GPS :!: