Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jsou tyto RAM špatné? Pomůže výměna?

Dobrý večer,
Měl bych dotaz na to, zda jsou tyto 3x 2GB RAM (DIMM1: Samsung M378B5673FH0-CH9) špatné? Pomůže pokud je vyměním za lepší?
Moje MB podporuje: ...
Memory subsystem
• Socket Type: DDR III connector
• Socket Quantity: 4
• Channel A: slot 0, 1; Channel B: slot 2, 3
• Different colors for slot 0/2 and slot 1/3
• Dual channel support
• Capacity support:
• Support DDR3 1.5V 1066/1333 (1GB / 2GB / 4GB)

Myslíte že když vyměním za 2x 4GB 1,5V DDR3 1333Mhz, výkon se solidně zlepší? Pokud jsem nenapsal vše co je k tomu třeba, budu odpovídat a vše posílat v odpovědích.

díky za pomoc! :-)

- Jisté zrychleni at X% by bylo dle tvé zakladni desky u prechodu z "DUAL CHANNEL" na "TRIPLE CHANNEL" nebo "QUAD CHANNEL", ale tva zakladni deska zcela jiste podporuje jen dual channel, dle tvych 4x DIMM Slotu...

kde máš problém,

vem ty RAM, zabal je do novin, postav se ke dverím krámu kde prodávají PC díly a každému co bude chtít vejít dnu je ukaž a rekni: prodám za .... , cenu si určíš dle vzhledu potencionálniho kupujíciho

pripadne vem sebou i toho kamaráda a po pul hodine se múžete strídat

.... :puff:

sorry, ale vacsiu koninu som uz dlho necital, vykonnost pamatoveho systemu nezmeras hranim hry! Su na to rozne ine aplikacie, ak chces eliminovat vpliv systemu, tak si stiahni memtest86+ www.memtest.org (Download - Auto-installer for USB Key (Win 9x/2k/xp/7) *NEW!*) a vytvor si flashku z ktorej potom nabootujes, jednak ti to ukaze rychlost pamatoveho systemu a jednak preveris ci su OK a stabilne.