Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uprage PC

Zdravím, přemýšlel jsem si na vánoce upragovat pc... A teď nevím jestli je lepší upragovat grafiku nebo procesor.. Procesor : i7 2600 bez K, a grafika Nvidia GTX 650ti 2GB.. Obojí za cenu cca 10 000Kč mi přijde blbost.. Nějaké rady prosím ?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Modulární vypadá pěkně, ale když pominu přechodový odpory navíc, tak nějvětší riziko je v tom, že odpojený kabely někam založíš a za dva roky, až je budeš potřebovat, tak je ztratíš.
Pokud nemáš PC s prosklenou bočnicí a neděláš si z něj výkladní skříň, tak modulární zdroj nepotřebuješ a přebytečný kabely vyvážeš. Složíš PC a už do něj nelezeš, tak k čemu modulární zdroj?