Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herní sestava.

ahoj dříve jsem spiš preferoval notebooky, ale jelikož si na nich již moc nezahraji chtěl by pořídit stolní herní sestavu. nemám v tomhle moc znalostí a ani přehled a proto vás žádam o radu at neudělám v něčem chybu a abych si naněm opravdu dobře zahrál a to i novynky.
prosím navrhněte mi někdo nějakou sestavu klidně i víc tipu
chtěl bych investovat cca 30 000
potřebuji i monitor s klaveskou a myší
předatavoval bych si něco jako i7 nebo naducanou i5 s nějakou hodně slušnou grafárnou a ram min 8G

opravdu chci dělo na kterém zahraju i nejnovější gamesky a pokud možno na fuul detailech

všem moc díky každou radu si moc cením

Nakupování celých sestav má jeden malinkatý háček. Na sestavený počítač je záruka 24 měsíců, přičemž jednotlivé komponenty mají nezřídka 36 měsíců, ba i doživotí. A že dnes odcházejí komponenty za dva a půl roku není výjimka.