Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3D Okuliare pre Nvidia 3D Vision

Zdravím, chcel by som sa spýtať, aké 3D okuliare potrebujem k monitoru podporujucému Nvidia 3D Vision 2, konkrétne AOC g2460PG.
Grafickú mám GTX 770, ale plánujem prechod na GTX 970. Viete mi poradiť? Stačia akékoľvek 3D okuliare? Aktivne pasivne? Mám v tom guľaš :D na google som všade hľadal a našiel
som len nejaké okuliare od nvidie ale už nikde niesu v predaji a pri nijakých iných som nevidel v popise, žeby podporovali nvidia 3D Vision, niesu najlacnejšie tie okuliare,
takže nechcem kúpiť niečo čo nakoniec nepojde tak jak ma :D
Vďaka za odpoveď ;)

asi tak. A musi to asi podporovat grafika (t.j. asi mat nejaky ten vystup pre okuliare a mozno aj pribalene tie okuliare). Ani sa nedivim ze to asi uz vobec neexistuje :)
Monitor je dobry v tom ze podporuje vysoke vsync, ale len cez DVI (zrejme duallink DVI kabel nutny), tak sa terba tesit z realnych FPS, a ne nejake 3D