Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbitý displej na notebooku

Omylem jsem vystřelil kuličku z airsoftky do displeje mého notebooku. Levá část notebooku je bílá, horní trojůhelník mezi dvěma stranami černý a pravá strana funguje normálně.Šlo by nějak přepnout celé okno počitače třeba jenom na tu fungující stranu?
Půjde to vůbec nějak opravit?? (přiložil bych foto ale nejde to :/)
Díky...

Změna předmětu, původně: Rozbitý displej - prosím pomoc! (host)

No kaaamo tak mas 3 moznosti
1. Nadalej pouzivat ten co mas
2. Daj do servisu a vymen
3. zapoj do TV alebo monitoru cez HDMI / VGA / DisplayPort a tak pouzivaj na externom
a bonusova 4 rada
4. skus toho pavuka neako zahnat = krič alebo handrou ho skus zahnat :) mozno sa zlakne a ujde