Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC kabely

Dobrý den, potřeboval bych pomoc. Chtěl bych si koupit komponenty a sestavit si pc sám. Komponenty už mám vybraný, ale nevim jestli musím kupovat nějaký kabely... od zdroje do elektřiny mám, ale jsou potřeba dokupovat ještě nějaký jiný? např. nějaký sata atd. Moc se v tom nevyznám. díky
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Moc se v tom nevyznám.

Správně je: "Vůbec se v tom nevyznám." Odpověď dává s. Uljanov: "Učit se! Učit se! Učit se!"

Komponenty už mám vybraný

Pochlubte se. Žádná úchylnost mi poslední dobou není cizí.