Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový výkoný počítač - Prosím poraďte.

Zdravím,

Mám na Vás prosbičku ohledně nové sestavy. Chtěl, bych si koupit počítač výkonný pro práci s FULL HD videem a programy na něj, náročné hry ( DayZ,Far Cry 4 apod. ), které si také zahraju a obecně prostě "nabušený" počítač. Ovšem je tu jedno velké omezení. A to omezení tehdy někdo pojmenoval CENA. Byl, bych Vám strašně vděčný, jestli by jste mně prosím zaslali nějaké svoje tipy na podobný počítač do 20-25 tisíc. Byl, bych moc rád :).
Nebo případně jsem se chtěl zeptat myslíte, že je možné sehnat nějaký výkonný počítač repasovaný ?

Děkuji za veškeré odpovědi, moc si jich cením a cenit budu :-)

P.S: Ještě jsem zapomněl dodat, že PC bude využíván téměř nonstop v létě i zimě :P. Takže nějaké dobré chlazení, které by jste mně doporučili.

Hlavně né repasovaný PC :/

Co se týče cenového limitu, za tu cenu se něco už poskládat dá, ale že by si na tom ty hry rozjel na nejvyšší detaily, to asi ne :/ (Snad s tím nepočítáš)

Tady je návrh, který byl pro mého spolužáka, ale snad postačí : http://www.czc.cz/emhinr8kb2i319ml7kgk0lhok7/sezna m /Bez OS Win, bez monitoru, klávesnice apod.

- effectivement, T4rka je mATX
- Zdroj nic moc neznamena spatny, FX maji vsechny moduly, podle tvého casto nabizeneho ( v nekterych pripadech méne vykoneho) FX6350 problem o proti fx4350 nevidim i na praci s videem

Je to s tebou ohledně FX traktorů pořád dokola.

- Ano, jelikoz se nedrzim hrubych vysledku z wanu.

Dále, ATX desku do minitower krabice nedostaneš

- Nikde nepisu opak.

Procesory FX4350 a FX 6350 jsem testoval na ruznych benchmarcich, jak hernich tak multytheard, kde FX4350 ma proste lepsi potencional a to i v OC.

Dobře a myslíte tedy, že postačí tento ? ( Dva jsem tam měl omylem jeden mažu - vodní )
http://www.alfa.cz/basket.php?items=_2QII0116NT012 RCO011WQQ01155I01008Q011Y0R011SCO012MYM011KXK012R0 A01

- Jinak v procesorech nemám šajnu dokázal by mě někdo poradit nějaký výkonný procesor ?
Bohužel cena by přesahovala 25 tisíc což opravdu nechci neporadili by jste mě třeba nějakou výkonnou trochu levnější grafickou kartu a výkonný procesor ? O procesorech nemám šajnu.

Moc děkujuuu :_)