Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno počitač do 5000,-

Čaute .
Potřebuju nějaky pc do 5000kč , Ale potřebuju dokoupit jenom Zakladku,GPU ,CPU A Ram .

Věci které už mám , : -Hard disk 600GB Samsung(Sata)
-zdroj 350W
-mechanika(Sata)

Tento pc bych potřeboval převažně na net , a na občasné hraní na Low . Nejsem ten typ že potřebuje mít třeba Grid 2 na very high. :)

Budu rád za každou odpověd.

áno pôjde, ale ten zdroj je šmejd.
inak treba čítať aj HW nároky na hru.

Odporúčané požiadavky
Windows Vista / 7
AMD Phenom II / Intel Core i7
3 GB RAM
Grafická karta AMD Radeon HD 6000 série
DirectX 11
15 GB miesta na disku

Minimálne požiadavky
Windows XP / Vista / 7
AMD Athlon 64 X2 2.8 GHz / Intel Pentium D 2.8 GHz
2 GB RAM
256 MB grafická karta (AMD Radeon HD 2000 séria / NVIDIA GeForce 8000 séria)
15 GB miesta na disku

Hele , nemyslí si že tva práce tady těch 10 minut byla zbytečná , Já fákt nevím co si mam koupit , Už 3 měsice se divam na net co si koupim a čekam na vánoce , Mněl jsem už poskladanou sestavu na CZC , A dal jsem tady ten dotaz protože jsem chtěl vědět váš , nebo tvuj názor , jestly třeba nemáš lepší komponenty . Atd . A poradilsimi s ramkama , A aji s tím procesorem . A to ten nadupany pc , jsem udělal naschvlal protože jsem chtěl vidět co tam napišete když tam dam že mi je jedna cena. to byla prostě ze zvědavostí , ale tento dotaz je pravdivý ;)