Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG G3 prosim o recenze

Dobrý den plánuji si koupit Getrojku, a chtěl bych se zeptat jestli jste s tím telefonem spokojeni.

Mam jenom trochu obavy s qhd displeje ze bude žrát hodne baterie je to pravda ?

Dekuji za kazdou odpoved

No ja G3 mam a je fakt super. Baterie taky vydrzi pekne, kdyz to mas jenom v v kapse, tak min. 2 hodiny vydrzis na stech %. Jako + i - beru trochu zahrejvani v oblasti tlacitek v zadu, ale pouze pri hrach, takze si napr v autobuse hezky ohrejes prsty :-) jinak hezky sviznej, ale doporucoval bych spise 32GB verzi s 3GB ram. Prece jen samotnej system si vezme pulku az 3/4 pameti ram, ale to je na tobe. Za mne palec nahoru :-)