Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem domácí hudební studio - sestava

nejsem znalej v oblasti kompjůtrů, potřebuju vaší pomoc. mám notebook s windowsem a chci na něm dělat hudbu. ten notebook je momentálně pro tenhle účel nepoužitelnej. mám fl studio, který na něm sice spustim, ale brzo se začnou objevovat problémy. myslim, že asi potřebuju tomu notebooku zvýšit výkon a určitě potřebuju buď zvukovku nebo audio interface (co je lepší? co doporučujete?) taky budu potřebovat kvalitní repráky/monitory ...jaký doporučujete? potřebuju si vytvořil stabilní prostředí, abych si tam mohl v klidu tvořit a zapomenout na všechno. chci se vejít do 30 000 korun. maximálně 45

zvukovka a audio interface je jedno a to isté,pokial to chceš robiť na poloprofi,profi úrovni,s notebookom,profi zvukovkou,študiovými monitormi sa do 30000 ,- vojdeš len velmi ťažko,low-end/mainstream notebooky sú obvykle na takéto účely len obmedzene vhodné,takže v podstate skoro celý cenový limit by si minul na použitelný stroj....