Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný herní počítač

Ahoj,
plánuju si koupit nový počítač a přirozeně bych byl rád, kdybych na něm rozjel i některý lepší hry. Konkrétně mám na mysli třeba Rome Total War 2 (to pro sebe beru jako takovou mezní hru, kterou bych rád hrál), která si žádá především tohle:

Minimální požadavky:
• Procesor: 2 GHz Intel Dual Core / 2.6 GHz Intel Single Core
• Operační paměť: 2GB RAM
• Grafická karta: 512 MB, kompatibilní s DirectX 9.0c (shader model 3)
• DirectX: 9.0c

Doporučené požadavky:
• Procesor: druhá generace Intel Core i5 nebo vyšší
• Operační paměť: 4GB RAM
• Grafická karta: 1024 MB, kompatibilní s DirectX 11
• DirectX: 11

Dokázali byste mi, prosím, někdo poradit nějaký kvalitní stolní počítač, který by těmahle parametrama disponoval? Nevím, nakolik je třeba kvalitnější hp, než lenovo atd. Aby s ním nebyly problémy a nemusel jsem ho furt vracet do servisu. Rád bych takový počítač sehnal do 10 000,-. Snad nejsem moc naivní :)
Budu rád za jakoukoli radu.

Díky

Aha,tak sorry,nevěděl jsem,že je to Tvůj inzerát.Ale bazar je vedle.
Já myslel,že jsi mu ten inzerát jen našel jako nejlepší možnost.
Ovšem s ohledem na možnosti upgrade bych si ho stejně nekoupil.

Dobře a neznáte nějaký poměrně kvalitní herní počítač do 10 000,-? S Rome Total War se teda loučím :( Nevím, jestli třeba lenovo nebo amd dělaj kvalitní sestavy. Nebo jestli grafika od INTELU za něco stojí.

To myslíš kvůli grafický kartě? Jak vidíš, tak se v nich moc nevyznám. Vyplatí se teda spíš koupit jiný počítač s podobným procesorem a nějakou lepší grafickou kartu si k tomu dokoupit? Jenže pak by ji ten procesor nemusel utáhnout, ne?