Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenosný Hardisk

DObrý den koupil jsem si přenosný hardisk evolveo tinybox hd-202tbx usb 2.0 a mám takový problém.
Když ho zapojím do pc tak se ukáže dole na liště ikona jenom že ho můžu bezpečně odebrat jinak nic jinýho ve správcích zařízení mi nic nechybí a v zařízeních mám napsáno že mi zařízení pracuje správně.Ale ja ho vůbec v pc neotevřu abych tam mohl něco uložit.Můj pc Win 7 Amd athlon 64 x2 dual core processor 4400+ 2,31GHz. 2GB ram

No když to tam psali,tak jim to buď vrať jako nekompletní výrobek anebo jim napiš,že "asi nedopatřením" tam disk chybí a ať ho koukají honem poslat.Ale za cenu pod 1000 Kč nečekej,že tam měl disk být.Spíš jsi jen blbě četl.

do času kým tam nevložíš hard disk, múžeš to využívat jinak, jak budeš venčit psa v mestkým parku, použiješ to jako schránku, to vemeš sebou lopatku a co pes vytlačí slušne nabereš a vložíš do toho boxu

taky využití

.... :puff:

Ano, koncim. Mala to byt sranda (20.12.2014 20:28) a nebolo treba Tvojich reakcii.
Chybu som mozno urobil ja, ze som nepripojil zopar briblblych smajlov, ja ale pubertalne smajly nemam rad.

Ale neda mi. Kto si Ty, aby si mne nieco nariadoval/zakazoval. Si neprihlaseny/neregistrovany ucastnik, jeden "z ulice", tak sa tu nehraj na majitela Poradne.

Na to su tu iny ludia, Modi, Anmini, ale nie Ty, ukludni sa.
Prajem pekne Vianoce.

:-D Kaaaamo ty si kupil len prazdny suplik ale musis do neho kupit este aj DISK aby si mohol ukladat nieco do neho!!!Naco kupujes prazdny suplik ? Ved si kup priam EXTERNY disk a nie EXTERNY SUPLIK !
Napriklad niektore z tychto: http://www.alza.cz/pevne-disky/externi/2-5/1885184 2.htm
------
:))a nabuduce ked si chces kupit DISK externy tak lepsie citaj co tam pisu !
Ved tam zretelne pisu ze "je určen pro 2,5“ pevné disky". URCEN ! poznas ten pojem slova alebo nevies česky ?!