Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Málo FPS / silný počítač

Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč / nebo jaké by mohly být duvody u hraní her, že mám zhruba 90 fps u cs go a to same u lol.. kdyby nevědel že mám dost silný počitač ( far cry 4 na ultra) tak bych odpověd našel sám.. ale nevím proč to tak je když mám dost silnej počítač.. kamarád má zhruba stejnou sestavu a CS : GO mu jede na 300 fps. Není na grafice nějaký limit ?

no není zase tak silný ale I5 4460/ r9 280 3gb.. A aby mi ten počitač rozjel far cry 4 na ultra a CSgo sotva na 90 fps ? jo jeste k tem fps když u counterstriku a lolka si dám nejnižší kvalitu tak mám furt stejné fps jako když mám nejvyšší.. ve hrách nemám nastavené žadne omezení na fps.

Zrovna u CS:GO je na serverech s tickratem 128 potřeba mít alespoň 128 FPS... :-)