Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zamykací obrazovka a heslo

Po částečném obnovení pc. z výroby--byly potíže--mi po zapnutí ntb. naskočí zamykací obrazovka a poté musím zadat heslo. Což mi pije krev...Rád bych se toho zbavil. Jsem laik-ale vyzkoušel jsem vše možné co mně napadlo. Nic.. Přes účet Microsoft se nemůžu nikam dostat. Zkoušel jsem i -gpedit- nejde. Může mi někdo poradit co s tím ? Za dobrou radu budu vděčný. Díky všem,kteří se budou snažit mi poradit.

Šak já jsem nic neřekl o tom, že jsi idiot, tak já to taky hledal, když jsem si nainstalovat W8, protože jsem byl zvyklý na W7, kde se to dělalo úplně jinak, že. A pro příště než zadám dotaz sem, na poradnu, zeptám se nejdříve gůglu, výsledky většinou chrlí do několik mikrosekund ... :puff:

ANTIBALDA ! Tebe mi dnes seslalo samo NEBE !!! Už to funguje ! Obrovská radost... Ani nevím,jak poděkovat--v každém případě OBROVSKÝ DÍK !!!
Já se s tím prcám už víc jak 14 dní a ne a ne to spravit. Takže konečně to jde podle mých představ-blbá zamykací obrazovka a heslo...Takže-ještě jednou-děkuju moc za vynikající radu !!!