Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače Win XP

Dobrý den,
potřeboval bych pomoct.
Přeinsaloval jsem zavirovaný pc s win xp ale zmizely ovladače.
Nejdůležitější ovladače jsou Ethernet a USB.

Neznáte nějaký spolehlivý link na kterém bych je mohl stáhnout?

Předem děkuji. Abcd1234

neznáme, skutečne neznáme spolehlivý link na kterém bys je mohl stáhnout, je s tím malej problém:

- ovladače pro oživení USB bývají součásti ovladače chipsetu základní desky, techje ale mnooooho, velice mnoho rúznych typú
- ovladače pro oživení Ethernet karty zas lze získat pro daný typ karty u jejího výrobce, nebo mírne upravené, doladené u výrobce základní desky pokud je Ethernet karta součásti základní desky

jelikož ale typ základní desky dúkladne utajuješ, musíš si pomoci sám s nalezením spolehlivého linku ke stažení, obvykle postačuje navštívit web výrobce základní desky, znát typ základní desky a správne se na tom webu orientovat.

.... :puff: