Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude to fungovat?

Ahoj všem.Chtěl bych se zeptat jestli bude fungovat kombinace ZALMAN ZM600-LX(600W) + MSI N750Ti TF 2GD5/OC Gaming? Na PC AMD Athlon II DualCore X2 250 3.0GHz, KINGMAX RAM DDR2 2GB 240pin PC6400 800MHz, momentalni zdroj CHIEFTEC ANP-355A 12 355W¨(ten bych chtěl vyměnit za výše uvedený). Díki za radu

Nevidím základní desku, jinak jsem nepochopil proč by to nemělo fungovat, ale ten zdroj 355w to rozhodně neutáhne.
Upgrade je ti stejně k ničemu, pokud hodláš nechat i 2gb ram, pokud chceš využít pc k hrám.

to nechápu....sem se chtěl poradit,a né aby ste si ze mě utahoval....a pravda je, že až tak tomu moc nerozumím proto sem chtěl radu...Takže oplatí se vůbec investovat do toho PC co mám resp.koupit tu graf.kartu,popřípade ten zdroj a jakej?

momentalni zdroj CHIEFTEC ANP-355A 12 355W¨(ten bych chtěl vyměnit za výše uvedený)

- Z toho se dá celkem logicky vyvodit, že chcete kupovat nový zdroj.
- Doporučuji nastudovat význam slova "investovat"
- Dotaz, zda máte vůbec upgradovat jste nějak zapomněl napsat do otázky
- Pokud je původní zdroj v pořádku, stačit by měl ten (to už psal M-Pol)
- Zda si tohle koupit, to se musíte rozmyslet sám. Procesor už není nic moc a do desky už nic moc lepšího nedáte. Procesor grafiku nejspíš nenakrmí pořádně, takže ji neuživíte na plno. Pokud budete chtít nový procesor, bude nutná nová deska a nové paměti RAM a k tomu nejspíš ta grafika už zase bude slabá. Já bych to takhle nekupoval. To je ale věc každého, jak si to naplánuje a nakoupí.

to je pravda, že chtěl, ale to neznamená , že to tak musí být...ale to je jedno. Stejně sem pochopil, že se to nevyplatí a to mi stačí. Prostě to byl jen nápad na vylepšení....stejně děkuji všem za radu a myslím, že toto téma je uzavřené.