Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak obejít web stránku bez pozvánky.

Ahoj potřeboval bych poradit, jak obejít web stránku která potřebuje k regristraci pozvánku?
na stránce níže bych si chtěl stáhnout titulky ale bez pozvánky to není možné, neexistuje nějaký program nebo něco jak to obejít? všem děkuji za každou pomoct.

http://www.legendasdivx.com/modules.php?name=Downl oads&d_op=viewdownloaddetails&lid=20647

autor odpoved dostal, dusevni vylevy sem nepatri (Kurt)

Já žádnou urážku nevidím, nebo nedovedu chápat psaný text. Ale jediný, kdo tu začíná urážet, to jste vy! Zcela jasnou a jednoznačnou odpověď jste dostal! Nikdo není povinen vysvětlovat proč, už z důvodu, že to není jednoduché a vy byste to stejně nebyl schopen pochopit. Na Poradně není prostor sáhodlouze vysvětlovat základy výpočetní techniky, jednotlivé "termity" vyhledá strejda Google, natož složitější věci, jako v tomto případě.