Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší antivirus

Ahoj
Chtěl bych se zeptat jaký je nejlepší placený antivirus. Mám placený ESET a mám ho už 4 roky, ale začínám uvažovat o změně. Jinak pořád vyskakuje okno když stahuju potenciálně nechtěný program a už mě to štve. Co tak znám lidi většinou mají avast a jsou spokojeni.
Děkuji za každou odpověď;-)

loading...

- Dobry je Avira 2015 ktery se nedrzí spatnē a má i docela citlivé filtry a detekci, i skodlivych kodu WANu.
- I na NTB se nechová naročne, frekventovany UPdate databáze.

Nejlepsí, no, zalézí na vyuzití, domací, pro, servrové.....nic není dokonalé, nekdy stačí kvalitní Firewall, v jiném prípadē naky A-Malware v mnoha prípadech pouhy zdravy rozum.

placené licence jsou většinou u antivirových balíků (tzv "internet security")
avasta mají free verzi, i s tím bývá občas potíž.

mají víc funkcí a silnější ochranu

to si nechám někde vytesat, zatím fór roku.
víc funkcí naprd, uživatel s tím má jenom potíže.
ochrana? vždyť ty krámy většinou neuspějí proti dnes nejčastějším adware doplňkům v prohlížeči.

Chces ochranu? Mazej do drogerie, na pocitaci mas vlastni ochranu, rika se tomu mozek, nebo snad neslouzi?
Placene avasty boze, akurat vetsi lagy a vetsi pocit ochrany kdy konecne prestanete poslouchat ty bludy z nejaky reklamy na antivirus. Bububu :puff:

Hezký den,
pokud za každou cenu chcete být IN a COOL (jinak si nedokážu představit, proč uvažujete o změně), pak si kupte jakýkoli antivirus od renomovaných firem. Jako vidím, tak zásadně nečtete návody a nápovědy k produktům, protože za 4 roky jste nebyl schopen vypnout v možnostech skeneru ESETu detekci potenciálně nechtěných aplikací.

jak vidím, antiviry jsou tu i letos nejvtipnější téma.
skoro všichni lidi, co jsem v poslední době navštívil, měli pc s adwarem nebo spywarem/trojanem.
tak k čemu jim jsou ty jejich antiviry?
jednou jim vadí vyskakující oznámení, pak mají prohlížeč s malwarem. to si můžou přepínat detekci potenciálně nechtěných aplikací donekonečna.
a k čemu jim jsou neustálá oznámení antiviru, která po třetím výskytu ignorují? uživatel vůbec nepotřebuje o antiviru vědět, když stejně funguje na 2 věci.

nedá mi to, otevřu to. může být každý. takový admin ví, že antivir se nachází ve stavu ubohého procesu a daemona v podobě boot driveru. stačí mu úprava v registry a restart (to je právo admina) a anivir není. jen výrobce uvádí odinstalátory věcí k ničemu. lampičky zhasnu snad sám, admine.

dotaz zněl na pocit sucha a bezpečí placených antivirových balíků. kdybys četl dotazy uživatelů, viděl bys že s nimi mají největší problémy.
poukazuju na to, že číst návod od antiviru nestačí. stejně tak že je uživateli k ničemu, když ho neustále obtěžují zbytečná hlášení.
běžný uživatel přitom nechápe, že jeho antivir klidně propustí polovinu dalších nákaz a že se musí starat sám - nebo si nehrát na admina.

co ti na tom připadá úsměvné - nebo už zas něco nechápeš?

Pokud člověk neustále nečumí na porno , nestahuje z neověřených stránek , neinstaluje každou pičovinu , tak není antivirus nutný .. Pokud je člověk obezřetný , tak je minimální riziko nakažení virem , většina virů pochází z internetových stránek . Osobně používám pouze Windows Defender a funguje bezchybně

Ty ses taky dobrej blbece. A muzes nam, tem obycejnejm BFU rict navod jak si overit internetovou stranku? Napises Zemanovi, Klausovi nebo budes vzyvat Havlova ducha? Pripadne se obratis na Policii, aby ti stranku overili nebo jak overis stranku, nejlepe v radu sekund, nez na ni vstoupis? Za dalsi, vis vubec o tom, ze skodlivy kody se ruzne dostavaji i na duveryhodny stranky? Prvne se uc, pak mysli a pak teprve pis.
Pak jeste pises, ze kdyz necumi clovek neustale na porno, tak se nenakazi. Znamena to teda, ze kdyz na ne cumi obcas, tak je v pohode? Kolik hodin (minut) denne muze na porno cumet, aby nechytil vir?

Proc osobne pouzivas ten paskvil od Microsoftu, kdyz chodis pouze na overeny stranky, ses obezretny, neinstalujes kazdou picovinu a necumis neustale na porno?

jinak u ostatních je minimální riziko

- Na tos dosels jak? MYSLIS ZE JEN porno STRANKY jsou nebezpecné?
- Co pak PISHING, nebo stranky s TORRENTY, online filmy co obsahuji ruzné filtry? Myslis ze jsou vsechny bezpecné?
- PORNO stranky jsou nejvic infikované, jelikoz jsou nejvice navstevované, proto hakeri vkladaji kod tam. Potkas se stim vsude, ne jen v pornu.

Já třeba rád porno, ale začal s tím počítačový "odporník" "ConnorCZ" a papouškoval prastarou městskou legendu.

Ale občas stáhnu cracky atd.

Mno, zlodějna je krajně nebezpečný "sport" a žádný anti nezabrání kompromitaci operačního systému, když si malware spustíte s maximálními právy k systému.

"Občas stáhnu cracky" - to je to samý, jako kdybys řekl "občas si zaš*** s nakaženou prostitutkou".
Ještě před 10 lety se daly sehnat i nezavirovaný cracky, sice obtížně, ale daly. Dnes už ale nemáš šanci, 99,99% cracků je zavšivenejch.