Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI Gaming app ?

Ahoj,mám jen dotaz,mám GTX 760 a dostal jsem k tomu CD, kde je MSI Gaming app (na výběr 3 možnosti grafiky , OC mode,gaming mode a silent mode). Tak se chci zeptat,nainstaloval jsem to a na jaký mod to mám zapnout ? Jinak co vůbec který z těch modu dělá ? To třeba abych nemusel taktovat,tak zapnu OC mod atd. ? Prosím o nějaké vysvětlení,díky

Herní režim (GAMING MODE)
Nastaví frekvence karty a rychlosti ventilátorů pro dosažení maximálního herního výkonu

Tichý režim (SILENT MODE)
Sníží frekvence karty a otáčky ventilátorů pro tichý a úsporný provoz

Výchozí režim (DEFAULT MODE)
Nastaví zpět původní nastavení