Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obchod Ebay

Prosíím, nemáte někdo zkušenosti s obchodem Ebay? Jak to funguje s penězi? Platím něco navíc za cestu ze zahraničí? A jaké možnosti placení jsou? Jestli jen z účtu na účet, nebo to lze i jinak.. :P Není nějaká česká internetová pobočka, přes kterou se to dá objednat? Dík :) :)

Ten "obchod" je něco na úrovni toho, co u nás Aukro - aukční portál. Spousta prodejců, nové i staré věci, aukce, kup teď, jen jsou z různých zemí. Cenu za zboží a jeho dopravu určuje ten konkrétní prodejce, stejně tak i možné způsoby platby. Objednáváš od konkrétní osoby někde na světě, ne od společnosti provozující web.