Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký zvolit HDD do herní sestavy

Ahoj , potřeboval bych poradit jaký mám pořídit disk do své herní sestavy místo WD Caviar Green , který mě pěkně brzdí , potřebuju poradit jaký SSD s 256Gb do 3200,- a nějaký slušný disk s 1,5-2TB nanejvýš za 2300,- ... Díky moc za všechny rady

BTW. sestava v popisu , pokud jí potřebujete

A mohu se zeptat jak je to s kvalitou SSD od Samsungu?

Neurčitě, Crucial/Intel!
Ale tohle zvířátko je přeci tak pěkné, nebo něco obyčejné.
Ale stejně je to jedno, ať tu napíše kdo chce, co chce, vy se stejně zachováte podle svých představ, jako v případě zdroje, kdy jste naprotiv radám pořídil cosi neidentifikovatelného s podivnou nálepkou.

zdroj mi nabídli v servicu kde jsem s PC byl kvůli diagnostice co s tím je ... Corsair není tak špatný zdroj , seasonic je lepší ,ale na mojí málo žravou sestavu to stačilo a u SSD si opravdu nechám poradit , chci SSD za co nejlepší cenu a aby zároveň bylo spolehlivé a rychlé , tak jako SSD být má ....