Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s procesorem dual-core

Dobrý den,

mám potíže s procesorem jeho výkon se pohybuje v oblasti nad 80% (podle správce úloh).

Jedná se o procesor Intel dual-core 3,4Ghz.

Zkoušel jsem přeinstalovat OS a nepomohlo, dokoupil jsem chladič protože se mi procesor značně přehříval a také nepomohlo.

S počítačem jsem ještě minulý rok(konec roku 2014) mohl dělat cokoli a výkon se pohyboval do 50%.

Popřípadě bych vás poprosil o návrh co nejlevnější komponent(RAM,CPU,MB) do sestavy na hru world of tanks, tak aby to nějak pěkně běželo a zárověň, aby se to dal časem provést upgrage, takže asi na patici 1150.

Mockrát předem děkuji
Frankie05

Dobře tak konkretně proces SlimDriver, přes který instaluji ovladače, protože už jsem nenašel CDčka.

A jaké bys doporučil komponenty? Stačilo by prozatím Intel G3258? Chtěl bych víc dát do desky a časem koupit nějakou I5, na kterou teď nemám. A stačili by na WoT zatím 4gb RAM s tím že časem určitě dokoupím minimálně na 8gb?

Používat nesmyslné programy na instalaci ovladačů je cesta do pekel. Určitě se daly najít i na stránkách výrobců jednotlivých komponent.
G3258 je po přetaktování pro WoT vynikající procesor a výměnou za lepší si už nepomůžeš. U jiných her ta výměna už ale smysl mít bude.
4 GB pro začátek stačí.