Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větrák u GK (Koupě nové GK)

Ahoj, bohužel se mi přestal točit větrák u mé GK a už se ani točit nebude, po tom, co jsem se to snažil opravit a více jsem to zkazil..
Moje GK : http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ef /NVidia_GeForce_9600GS.jpg

Můj PC : Intel Core2 Duo E6850 3.00GHz
2 GB RAM
Nvidia GeForce 9600 GS

Byl bych rád, kdyby jste mi hodili sem nějakou tu grafiku podobnou výkonností té mé, nebo o něco lepší.Jsem student, takže pochopte mou finanční situaci.Kdyby jakkýkoliv údaj chyběl a já vím, že chybí, tak mi hoďte sem nějaký prográmek co ukazuje můj PC a já vám to tady ofotím.

Díky moc :)

Děkuji :) Novější hry nepotřebuji, stačí, když se mi rozjede CS:GO a Lolko na stejné detaily jako teď, proto určitě nechci méně výkonnou GK :)
A jak poznám, že mi určitě GK projede na mém PC ? Jaké jsou všechny faktory, které můžou způsobit nefunkčnost na mém PC ?

Ok, díky :) Na MB mám napsáno vedle slotu PCIEX16 "DDR3 DUALBIOS".Takže rozjede se mi GK s DDR5 ?
Ale raději bych koupil ten větrák.Jde to v pohodě vyěmnit, popř jak ? Stačí heslovitě.Kukni na obrázek mé GK a popř pošli nějaký chlaadič, který by na ní fungoval :) Do těch 400 jestli by šlo, neznám moc ceny, takže jestli víc, tak klidně.

Já jsem koukal jenže to musíš rozebrat a podle parametrů objednat podobnej stojej do 200 nebo druhá možnost přichytit tam větrák nějak po svém (stahovací pásky atd) a dát tam klidně větší,stejnej seženeš asi těžko.Jinak origo co můžeš dát jsem ti postnul..Víc ti neporadím.Jinak ta GDDR5 ti pojede na tý MB DDR3 normálně to mezi sebou nijak nesouvisí.Jinak origo co můžeš dát jsem ti postnul.

V jakém stavu je teda ta karta ? Pokud by to bylo jen větrákem, tak bych jí od tebe vzal, pro mě není problém si větrák vyměnit. Navíc se mi teď nějak začala sypat grafika v podobném stroji, co máš ty. Pokud střelíš nějakou rozumnou cenu, tak bych jí bral ...