Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta

Dobrý den, dnes jsem si koupil novou g.kartu mši GTX 750Ti nainstaloval jsem vše co bylo na přiloženém cd. Spuštění hry mi psalo že nejsou nainstalované ovladače tak jsem na internetu stáhnul a nainstaloval ale pořád to nejde. Prosím můžete poradit moc děkuji za každou vaší radu

Pri vymene Grafickej karty si mal postupovat takto:
1. Odstranit ovladace od starej Grafickej karty
2. Vypnut PC a zapojit NOVU Graficku kartu
3. Nainstalovat najnovsie ovladace od vyrobcu. ak nejdu tak skusit od Nvidia
-----
Tu mas link na tie tvoje ovladce od vyrobcu http://www.msi.com/product/vga/#?chipset=Geforce%2 0GTX%20750Ti&chipset_no=1129
tam si zvol ktoru z tych STYROCH VGA TY MAS a potom staci ak UPLNE DOLE v LAVO kde je napisane "SELECT" stlac a zvol si aky mas Windows a potom stlac DOWNLOAD.