Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ati2dvag

Dobrý den, mám takový problém. Už nějaký čas vlastním grafiku ATI X1600XT vždycky fungovala normálně, ale asi před měsícem mi zničeho nic začala vyskakovat chyba, že ati2dvag zkončil v nekonečné smyčce. Chyba vždycky nastane po několika minutách hraní, vždycky jen u her (nijak náročných). Když se dívám na videa nebo normálně pracuju tak to jede v pohodě.
Jinak mám Fortron 400W,Athlon 3800+ a zákl. desku NForce4 od Asusu. Zkoušel sem přeinstalovat drivery, ale bez úspěchu, stejně to dopadlo i s ovladači Omega. Na dotek je grafika jen trochu teplá, bohužel přesnou teplotu neznám protože na grafice není snímač teploty.

Nemáte s tímto problémem nějaké zkušenosti? Předem díky za rady.

A tak dobře chlapi, v prvém případě kdoví, přes co a jak nahrával
kolega z digitální TV, o železu, ovladačích a ostatním nic,
ve druhém případě naprosto nulové informace.
Přesto připouštím, že se může nějaká chybová hláška u GF objevit,
tipnu si, že z 90% je to vinou usera, ne GF chipsetu.
Osobně jsem měl GF kartu od Gainwardu, ta šla pouze a jedině pod WinME
a to ještě jen pod některými verzemi ovladačů, ať už od G. nebo nVidie,
nic se s tím nedalo dělat, byla to vina výrobce karty, ne GF.
Mnohaleté zkušenosti mě prostě odrazují od ATI karet,
majitelé ATI, kterým karta jede OK, budou jiného názoru, s tím se nedá nic dělat.