Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bug - HD4400 na 200MHz

Nevím, jak se to stalo, ale grafika HD4400 (ULT) změnila frekvenci na 200MHz. Normálně má v idle 600 a max má okolo 1GHz. Nevíte někdo, jak se tohle to může stát? Vše bylo neskutečně pomalé. Nepomohl na Winu 8.1 ani změna napájecího profilu.
Jakým způsobem se dá ovládat performance level integrovaných grafik? (u procesorů jde násobič i level pomocí např. Throttlestop 7.)

Mimochodem, jaké jsou vůbec úrovně a jejich frekvence HD4400?
Dělí se HD4400 na nějaké varianty podle CPU (např minimálně v ultrabookových U a normálních M)?

To vím, že není herní ( i když na mé hry stačí) , díky za informaci. Nenapadlo mě podívat se na nc.net, tím by se záhada asi vysvětlila, ale i tak je mi divné, že systém skoro pořád běží na 600 (dalo by se to částečně vysvětlit, že systém je tak žravý, že na základní provoz 200MHz nestačí, ale to je divné... když HD4000 má 350,650 a 1300 a v klidu běží na 350).

A hlavně se mi nezdál jeden efekt, měl jsem pocit, jako by to prostě ta frekvence zamrzla - po spuštění aplikací nebo benchmarků se frekvence ne zvýšila, jako se to děje normálně....