Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém PC versus Externí HDD

Prosím o radu. Mam externí HDD 1 TB. Původně se po kliknutí v PC zobrazoval jako Místní disk (F:). Uložené filmy a fotky v pohodě po kliknutí se rozjeli. Po továrním nastavení notebooku a následné instalaci důležitých komponent sem připojil externí HDD a zde nastal problém. V PC ve složce Tento počítač se zobrazuje Místní disk (E:). Nejde spustit žádná fotka nějakej film jo ale jde mi o ty fotky. Jestli se tu najde nějakej zkušenej ajťak budu rad nebo někdo kdo velmi dobře rozumí PC. Nechci o ty fotky přijít. Prosím ještě jednou o pomoc. sirEragon@seznam.cz

No spustim externí HDD a chci spustit jakoukoliv uloženou fotku tak před kliknutím teda koukám na seznam fotek a vydím ikony fotek některé celé některé poloviční některé rozmazaně a po kliknutí na ni se sice otevře ale to je vše pozadí rozmazané nebo jednobarevné nebo vícebarevné myslím tím fotku. Zkoušel jsem jinej notebook a hned při zapojení vyskočila hláška že je problém s HDD externím.

Test jsem nezkoušel a ted jsem zapl HDD a znova to samé:

Tak a znova mi naskočila to co poprvé při prvním spuštění externího HDD.

Zkontrolovat a opravit (doporučeno)
Tato možnost zabrání problémům při kopírování souborů do tohoto zařízení nebo na disk v budoucnu.

Pokračovat bez kontroly.

Já dál tu první možnost a je to v háji.
A ted znova to po mě chce ty dvě možnosti a ja nevím co s tím.

Tak jsem opět dal tu první možnost a naběhlo tam okénko a v něm:
Automatický opravovat chyby (zaškrtnul jsem)
Vyhledat a pokusit se obnovit chybné sektory (zaškrtnul jsem)

Děj se vůle boží a když to nepomůže tak pak ještě zkusím ten error scan

Nejde spustit žádná fotka

-systém tie fotky a všetky súbory na tom extérnom disku vidí? Ak hej mohol by si ich skúsiť okopírovať na systémový hard disk, ktorý máš v počítači a vyskúšať, či ti ich spustí. Ak áno, tak potom by som povedal, že problém je v extérnom HDD. Ak ti Windows tie fotky nespustí ani po skopírovaní do systémového disku tak asi je niečo s OS..

Tak a znova mi naskočila to co poprvé při prvním spuštění externího HDD.

Zkontrolovat a opravit (doporučeno)
Tato možnost zabrání problémům při kopírování souborů do tohoto zařízení nebo na disk v budoucnu.

pokračovat bez kontroly.

Já dál tu první možnost a je to v háji.

Podobne nekorektni chování mi na USB disku prováděla a provádí jedna zásuvečka pro USB kabílek. Nic jsem nedal opravovat a v ostatních zásuvkách mi to chodí OK, zřejmě špatný kontakt v připojení kabílku - taky jedna z možností..