Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Evolveo Strongphone Q4 vs Aligator RX430 Extremo

Zsravím,
rozhoduji se ke koupě nového mobilu a tidle dva jsou moji kandidáti ale nedokážu se rozhodnout, jsou stejně výkonově, velikostně, vybaveností a cenou, aligator má 13mpx foták proti 8mpx od evolvea , aligator nemá problém se zapojením 3,5mm jacka od sluchátek a usb kvůli krytu zatímco evolveo je má ale evolveo je o něco menší a lehčí a má certifikát MIL-STD-810G:2008, má take vestavěná tlačítka pro příjem a ukončení hovoru.

strongphone-q4

http://www.aligator.cz/produkty/aligator-rx430-ext remo

Takže se ptám na vaše názory a zkušenosti s těmito mobily.
Děkuji

Tak ono stačí project fóra a je jasno,vy mate spis štěstí na dobrej kus.Maj vyhrazenou i nějak blbe reklamaci ze to resite osobně s dodavatelem a ne obchodem kde jste mobil koupil,kdyz shrnu závady novej odolnej mobil chyběly dva šroubky výměna za jinej po tejdnu přestal zvonit vadnej reprak - reklamace vrátil se rupnul slot na SIM kartu-reklamace - po vrácení za tejden přestal fungovat mikrofon- reklamace vrátil se 14 dni OK a pak pro změnu odešel zase opětovně reprak- to odolný sklo hned skrabance po nošení v kapse atd ,atd svara teď čeká jestli vrátej prachy ,tohle bych nečekal u mobilu za 8000.

Mam aligatora a som s nim spokojny, ale nekamarati sa s class10 SD kartami a ak ho mam vo vracku musi byt dispalyom od tela inak chce vytacat tiesnove linky. Gorila glas sa da tiez lahko doskrkat inak som s nim spokojny a je fakt vodotesny aj po 3/4 roku pouzivania.