Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypršel product key, office 2010

Dobrý den, rád bych se zeptal jak je možné, že mi teď office 2010 hlásí, že mi zbývá ještě 27 dní zkušební verze, přitom to mám legálně koupené, a funguje to už tak půl roku. Bohužel už product key neznám, ntb jsem kupovat od kamaráda. Hlásí to chybu 0x8007007B. Díky všem za odpovědi.

- si si isty, ze slo o legalne Office 2010?
- k OEM licencii by si dostal medium aj s nalepkou, k retail (krabicovej) medium a product key, product key by si nemal jedine, ak by slo o podnikovu multilicenciu, v tomto pripade ma licencne cislo spravca vo firme, kde bol NB pouzivany (ak islo o podnikovy NB)
- inak riesenie je preinstalovat Office + vycistit msocache a nainstalovat a aktivovat nanovo
- na zistenie product key mozes pouzit - http://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer .html

Ahoj pošli mi svůj meil a já ti poradím jak na to radimeverejnenaporadnanet@seznam.cz
Toto je verejna poradna, takze ak vies poradit porad mu tu, inak radsej nerad. Mail zmeneny, aj tak si mi urcite chcel poradit piratske riesenie. (fleg)

Máš pravdu, omlouvám se a tady je má rada pokud kolego nechceš investovat do kancelářského balíku Office tak tady jsou ke stažení plnohodnotné verze např. Apache OpenOffice http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost /kancelarske_aplikace/ostatni/openofficeorg/?g%5Bh ledano%5D=office&g%5Boz%5D=4.1.0 a nebo LibreOffice http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost /kancelarske_aplikace/ostatni/libreoffice/?g%5Bhle dano%5D=office&g%5Boz%5D=4.4.0&g%5Bup%5D=Win oba dva tyto programy jsou v češtině a zdarma. A co se týče programu Office u kterého ti vypršela licence tak hledej na www.ulozto.cz a věřím, že tam určitě uspěješ.

Karel04, 06.02.2015 00:29
Tak to odinstaluj a zkus OpenOffice nebo LibreOffice,jsou zadarmo a na běžné a domácí použití většinou stačí.

Ty nečteš předchozí rady? Tohle samé i s odkazy jsem mu psal už v 00,29.
A z uložto sice získá nelegální Office,ale k tomu možná i balík virů a spyware zdarma.
A warez se tu neradí.Asi Tě admini brzy bloknou.

No napadla mně věta z filmu Marečku podejte mi pero co ji pronesl učitel češtiny Hrbolek "Ale vždyť o tom již dobrou čtvrthodinu diskutujeme Mlho" já jsem stáhl Office taky z Ulozto a žádný balík viru jsem neobdržel a pokud je nainstalovany Malwerebytes Anti-Malware Premium tak ten ti vše spolehlivě zachytí.

Malwerebytes Anti-Malware Premium tak ten ti vše spolehlivě zachytí.

Na to,že studuješ na univerzitě(lékařská fakulta?) ,máš dost naivní představy.:-)

A pokud dobře čteš neradím nikomu warez jen jsem ti odpověděl.

No neodpověděl jsi mě,ale sobě! :-D Podívej se pořádně.
Ale uč se,jsi tu nový,dneska registrovaný.

Myslel jsem že rozumíš humoru, ale asi jsem trefil vedle že ano.A nevím co máš na mysli o té fakultě.A řeknu to tedy jinak pokud chce člověk "něco odněkud stahovat" tak vždycky svým způsobem riskuje a od toho má hlavu, aby se zamyslel jestli mu to bude k užitku či ke škodě.A docela mně mrzí že jsem se do nějaké diskuze vubec dal když jsou tady takový oponenti jako ty co musí mít vždycky navrch a za každou cenu pravdu.

A docela mně mrzí že jsem se do nějaké diskuze vubec dal když jsou tady takový oponenti jako ty co musí mít vždycky navrch a za každou cenu pravdu.

Nevím co tím myslíš,napsal jsem jen :warez se tu neradí.Asi Tě admini brzy bloknou.
Což pravda je.A pravdu máš i Ty,opravdu sem chodit a psát nemusíš.

Toto je samozrejme jedna z najhlupejsisch rad ake si mu mohol dat. Naozaj by stalo za zvazenie, ci radsej neradit ako radit blbosti.
Z ulozto alebo podobne obskurneho zdroja samozrejme mozes stiahnut nefunkcne, polofunkcne a funkcne verzie Office. V najlepsom pripade bude Office funkcny, v tom horsom funkcny + si das nejaky ten vitrustek do PC (tebou spminany sw nie je antivir), v najhorosom si to len zaviris a nepojde ti ani ten Office.
Poslem ti vzorku noveho lockera ak chces, premenuj ho na Officeaktivator.exe a budem ti tvrdit, ze ti to odomkne plnu verizu a som zvedavy, ci ti to ten tvoj zazracny antimalware zachyti. Podotykam, ze je to virus, ktory nevedeli pred par dnami zachytit ani Kaspersky a NOD.

Nechci se s tebou dohadovat pravda je někde uprostřed a ono taky nejenom na www.ulozto.cz můžeš něco "chytit" ale také třeba i na www.stahuj.cz a také na jiných zdrojích co si budeme povídat na netu je té havěti nepočítaně.Budu rád když mi ten "vzorek" pošleš na meil.A určitě ti napíšu jak jsem dopadl.Na takové "experimenty" mám v pc ještě jeden vyrtuální počítač tak uvidíme.A když jsme u té antivirové ochrany tak která je podle tebe nejlepší?