Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení pc u CZC

Dobrý den,
chci se zeptat jestli někdo má zkušenosti se sestavením PC u firmy CZC .
Dávají si na tom sestavení trošku záležet? Vedení kabelů a tak? (Kdesi jsem četl o přivřených kabelech...) Jsou dostatečně dotažené šroubky atd? Nebo to sestavují jak na bežícím páse... šup šup, ať už to mám hotovo a honem honem na další PC bednu... A díly co nepoužijí při sestavení PC bedny (kabely navíc, krytky mechanik apod) přiloží k sestavenému PC,nebo si je nechávají?

Děkuji za odpovědi

Ty snad víš kolik se skládá za týden? Kolik se z toho podaří "vyrobit" zmetků?
Já tedy ne.
Ale vím, že se tady navrhuje dost sestav a že zase tolik stížností na CZC není, ani tolik kolik samodoma "montérů" má problémy a dotazy co s tím = nové, složil, nefunguje.

To nevím, kolik se skládá za týden, jen moje zkušenost a zkušenosti jiných mi snad dávají možnost nesouhlasit s tím, že CZC už opravdu ne.
Na CZC je hodně stížností, už jejich stránky s diskuzí to potvrzují, ale chápu, jsou-li sponzorem stránek coby majitelé reklam, nemůže se do nich šít. koho chléb jíš... .
Jen jsem vyslovil svůj, asi ne ojedinělý... .
Tazatel se neptal jen na chválu, nebo ano?

jediné plus byla počáteční komunikace. Rychlé dodání... tím to končí. počítač šel dva dny... odešla grafika, pak zdroj, pak Mb, vždy na měsíc na reklamaci, pak opět MB, reklamace neuznána i přesto že Pc opravdu nešel spustit. Opět reklamace, opět vyřízeno pouhým vrácením, že je vše v pořádku. nebylo, opět reklamace po dohodě na reklamacích... po měsíci přišel v krabici, že by si do toho nezabalil ani pytel mrkve, rozmlácený, pobouchaný, vylomený předek, bez jakéhokoliv vycpání jen strečová páska. Polystyren? co to je? Když to shrnu z 9 měsíců co jsem jej koupil jsem ho měl doma necelé dva měsíce... asi tak...

Takže podle toho soudíš CZC? To, že odešly komponenty, za to nemohou. Reklamace taky řeší oficiální servis těch komponent. Ne servis CZC. Prostě CZC je jen "překupník". Nakupuje a prodává. Zhodnotil jsi akorát servis komponent co sis vybral a jejich kvalitu. Ne CZC. Tvou větou: "tím to končí" opravdu končí tvé hodnocení CZC. Takže je to vlastně v pohodě e-shop.

věř mi, že vím o čem mluvím. Komunikace během reklamací nulová, jen posranej automat, kde uvalíš majlant, aby si se stejně nedovolal, arogance, samolibost. Kdyby si viděl jak zabalili Pc nevěřil bys. Mám jedinou zkušenost s CZC, a to katastofální. Dle čeho je mám soudit? Z toho, jak je tady vychvalujete? Na jejich stránkách je jejich zákazníci cupují a ne málo. Udělal jsem zkušenost a tu jsem si dovolil napsat, chyba... chválit, chválit chválit.... až do nebe... .
jen aby se někdo od nich nenaštval a nedělal problémy, že?

Ano, napsal jsi zkušenost. Já taky. 3x sestavení. Vždy v pohodě, vyhověli mým požadavkům, balení taky v pohodě. Vždy bedna s počítačem + zbytek krabic a všechny zbylé díly z montáže, to všechno ve velké, pečlivě zabalené krabici. 1x jsem jim napsal, že stačí pouze počítač + zbylé díly a návody. A zbytečné krabice si opravdu nechali a poslali jen 2 krabice. A abych se vyjádřil k reklamaci. Reklamoval jsem Seagate disk. Jednou přišel po měsíci (což jsem tak nějak očekával) a po druhé co se rozbil, chtěl jsem vrátit peníze a vyhověli.

Neříkám, že se nenajde někdo nespokojen. Ale pokud argumentuji, tak s problémy ohledně CZC a ne problémy s komponenty.

Tvůj popsaný problém s reklamací beru jako věc k CZC, to už je jiná.

tak znovu: jestliže počítač nejde zapnout a je přijat na reklamaci, po měsíci vrácen, že se vada neprojevila a je prý v pořádku je vina dodavatele komponent? (je normální mít třikrát po sobě na měsíc Pc u sebe na reklamaci a nenajít závadu? Zkoušeli to celý měsíc?) určitě ne. Takto třikrát... . Vada se neprojevila. Komunikace (téměř neexistující) je taky na dodavateli komponent?

Shrnu to takhle: ono bůh ví jak ono to všechno je doopravdy. Neříkám, že lžeš nebo něco, ale je hodně lidí co schválně přehání. Třeba se vada opravdu neprojeví. A popřípadě je tu stále možnost pro každého to zkusit nebo to dát někomu kdo tomu rozumí a vrátit pouze vadný komponent.

Já reklamoval takhle Logitech myš,posláno do PL servisu po důkladném testování se závada neprojevila toď vyjádrření toho zasr.. servisu,tak jsem jí nechal na tejden v pc obchodě a závada se kupodivu projevila hned druhej den.Tolik k testování funkčnosti, netvrdím že to je praktika všech.

Ano, teď jsi to napsal. V PL servisu, takže tipuji nějaký servis Logitechu. Takže tohle byl problém výrobce a ne CZC. To tady může vystupovat tak v komunikaci a možná dopravě. Ale neovlivní samotné zkoušení.

Každopádně jsme se celkem dostali od tématu. Dotyčný se ptal na sestavení.