Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedostatek místa

Zdravím, mám problém s tím, že mi na disku chybí místo, i když nejsou nainstalované žádné hry ani jiné větší množství aplikací. PC čistím ccleanrem.
V tomhle se absolutně nevyznám, takže ani nevím co potřebujete znát, aby jste mi dokázali poradit.

Neúplné zadání.MNísto se uvolní smazáním dat,filmů a pod. a odinstalováním nějakých her či programů. Ccleaner místo nevytvoří,pokud tam dáš nějaké čištění tak třeba už nenastartuješ PC. A teď to nejdůležitější - disk je 20GB nebo 1TB ????

jak vidíš, "čistič" ccleaner je ti k ničemu.
neexistuje bfu, které by ho nemělo nainstalovaný a furt s ním něco pucuje - i když neví co a výsledky nejsou žádné.

velikost disku a volné místo nepíšeš, těžko říct, jestli je to v mezích.
popadesáté:
- průzkumák/tentopočítač default nezobrazuje místo, obsazené skrytými soubory: zálohy aktualizací a změněných souborů, swap, hibernace
- pochopitelně nezobrazuje obsah adresářů, ke kterým nemáš práva: body obnovení, asi profily jiných uživatelů