Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr grafické karty

Dobrý den,
Vybírám si grafickou do 2000Kč kartu která by zvládla i nějaké ty novější hry. Asi do roku 2012-2013.
Mám už vybrané dvě: GIGABYTE GT 730 Ultra Durable 2 2GB DDR5 a MSI N730K-1GD5LP/OC.

Jsou skoro stejné, akorát ta od GIGABYTE má 2gb gddr5 a takt čipu 902mhz, ta od MSI má 1gb gddr5 a takt 1006mhz.

Prosím poraďte, kterou si mám vybrat.

Dobrý den,
nevlastnil jsem ani jednu z těchto karet, ale dle testů jejich výkon ve hrách není nejlepší. Sám jsem teď sháněl grafickou kartu do 2000,- Kč, s tím že hraji jen občas hru League of Legends, a potřeboval jsem aby nebyla delší než 20 cm (mám ji v této skříni http://pc-skrine.heureka.cz/silentiumpc-brutus-q20 -pure/).
Nakonec jsem vybral a koupil starší (cca 16 měsíců stará) MSI R7770-PMD1GD5 (tedy radeon HD 7770) za 1650Kč na Aukru, a mohů říct, že jsem velice spokojený. Je tichá, nežere, LoL hraji na max detaily 110+ fps (stejně mám 60Hz monitor), zkoušel jsem i nejnovejší Battlefield a světe div se, na high detaily jsem měl stále 50-70 Fps (po hodině už byl ale slyšet větrák).
Takže pokud nelpíte na zárukách, doporučuji HD 7770 / HD 7790.

Dekuju za názory. Zjistil jsem že koupovat grafiku na hry do 2000 Je blbost.
Prohlédl jsem heureku a našel sem asus gt 740 oc 1gd5.
Myslím že je lepší než ty dvě.
Budu rád za názory
Ještě vám napíšu nějaké parametry mého pc.
Cpu: intel core 2 quad 2.8ghz. Netaktovano
Gpu: nvidia quadro fx 1800
8gb ram ddr2