Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mail klient IMAP

Dobrý den, mám mailový účet cez centrum.sk, a chtel bych aby maily z tochto konta sa mi zobrazovali v klientu (a cez klienta by som mohol príjmať, aj posielať správy)
keď som išiel do nastavení na centrum.sk tak som tam našiel časť IMAP, je tam napsaný server: "imap.centrum.sk /993" (ale ten funguje len pre príjmanie) neviete mi aký server centrum.sk je na odosielanie správ z klienta (skúšal som "smtp.centrum.sk /465" ale nefungovalo) viete mi poradiť?

dík, port som zmenil, ale stale nejde (neodošle, len prijme).

len pre užívateľov giga mailu

tým myslíš že musím zaplatiť jako: Bez_n_zvu.png

Jinak IP mám (internet mám na Slovensku v meste Lučenec):
---
Vaše IP adresa

Vaše IP:

90.64.26.xxx

Vaše hostname :

90-64-26-xxx.dynamic.orange.sk

Verze IP: IPv4
Kontrola IPv4: 90.64.26.xxx

IP lokace:

Paríž, Francúzko
---
To znamená že mne to kvol iIP nepojde?

okey, Nastavenia mám presne:

Obsach na synchronizáciu: e-mail (začiarknute áno)
E-mail: user@centrum.sk
Meno užívatele: user
Heslo: (moje heslo)
Server prichádzajúcej pošty: imap.centrum.sk [port: 993]
Server prichádzajúcej pošty vyžaduje protokol SSL: áno
Server odchádzajúcej pošty: smtp.centrum.sk [port: 25]
Server odchádzajúcej pošty vyžaduje protokol SSL: áno
Server odosielanej pošty vyžaduje overenie: áno
Použiť rovnaké meno a heslo na odosielanie a príjmanie mailov: áno