Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Streamování OBS,Twitch tv

Dobrý den
Potřeboval by jsem poradit. Když zapnu stream tak se mi laguje :/. Streamování jedu přes OBS (Open Broadcaster Software). Na Youtube apod. jsem si našel jak si OBS správně nastavit, přesto se mi stream stále laguje. V příloze je screen ohledně upload....moc přesně netuším jak to je s tím nastavení bitrate, ale koukal jsem, že když je upload více jak 6mbps tak se bitrate má nastavit na 3500?. Nějaké nápady? :) díky moc

Má sestava
MB: MSI Z97 GAMING 5
CPU: Intel Core i7-4790K
GPU: MSI GTX 970 GAMING 4G
RAM: Kingstone 16GB (Kit 2x8GB) HyperX
OS: Windows 8.1 x64 Czech
Zdroj: Corsair CS650M (650W)
Case: Zalman Z11 PLUS
Mouse: SteelSeries Kinzu V2 Optical Mouse
Mouse Pad: SteelSeries QcK Heat Orange
Keyboard: Connect IT BATTLE KEYBOARD
Headphones: SteelSeries Siberia V2 Orange

A jiným lidem se to seká taky? Problém může být a pravděpodobně je na straně Twitche.. Bez partneráku to diváky připojuje na přetížené servery.
Existuje několik možností, jak tento problém vyřešit, popř. alespoň zredukovat.
1.) Vypnout "HW Akceleraci" v nastavení Flash playeru.
2.) Několikrát refreshnout prohlížeč (CTRL + F5) - Twitch tě může přehodit na méně zatížený server.
3.) Vypnout nepotřebné pluginy prohlížeče.
4.) !Asi nejčastěji pomůže toto! - Ve FireWallu blocknout následující rozsahy IP
Edituju...

Jak to vyřešit na mobilu nevím.

4. bod Jsem smazal, špatně jsem to zkopíroval, takže ty IP adresy neblokuj (starý článek).
Správně jsou to tyto (můžeš aplikovat přes cmd (spustit jako správce):
Start -> Spustit -> cmd

netsh advfirewall firewall add rule name="twitch lagfix" dir=in action=block remoteip=173.194.55.0/24,206.111.0.0/16 enable=yes

Mě osobně to pomohlo. U jednoho streamera jsem se nemohl dívat nikdy, na jakoukoliv nastavenou kvalitu se stream strašně sekal, lagoval, načítal, ..
Po aplikaci jsem ho mohl sledovat i v 1080p kvalitě. Doporučuju potom restartovat PC.