Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nové grafiky.

Dobrý den, rád bych si koupil novou grafiku. Moje : AMD Raedon HD 6700 Series. Chtěl bych nějako tak do 6-5k. A byl bych rád, kdyby jste mi napsali jaké hry by mi na tu určitou grafiku jeli díkes.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

watch

- Koukni na výkon ve hrách fx-8350, (který je výkonnější než fx-8300) je úplně vyrovnanej s i5-3570k, tudíž ta fx-8300 je horší, než kdyby koupil tu i5.

- Proti amdčku dále mluví fakt, že se spotřebou je na tom dvakrát hůře, tudíž postupem času se nákup prodraží. Dále nemůžeme brát fakt, že u fx-8300 je poměr cena/výkon lepší, protože by tazatel musel koupit i desku, tudíž by to finančně vyšlo nastejno, jako kdyby koupil jen tu i5-3570k, což by bylo kontraproduktivní brát slabší procesor a muset překopat celý PC kvůli výměně desky a dostat nižší výkon za stejnou cenu (jediný co by se dalo brát v potaz, že by měl novou desku s dvouletou zárukou).

Ty si tady budeš pořád honit triko nějakým stupidním programem? Pořád nechápeš fakt, že 8 jádra od AMD i s vyšším taktem jsou na tom hůř ve hrách který s nima neuměj prostě pracovat? AMD je dobrý na rendrování, grafiku atd., ve hrách už je o něco horší, na tom faktu nic nezměníš. Mimochodem v tom 3dmarku 2006 který jsem teď otestil mám 28.904 bodů. V čem dalším se tu budeme předhánět? Kdo dál dočůrá?

Zdravím, bohužel nepřispívám moc k tomu tématu, ale nechci otvírat další, stejné.
Taky hodlám koupit grafiku, strop je vyšší a to do 7000.
Mám procesor AMD FX6300 zasazený v Asus M5A99X EVO R2.0. Zdroj Seasonic S12II-520w. Hodlám na tom rendrovat, hrát hry i dělat grafiku. Děkuji