Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem link2sd nebo jiná cesta?

Dobrý den,mám v telefonu volných 500mb ( úložiště ) a na sd kartě 8gb,ale appky se stahují automaticky do úložiště a já tam těch 100 nemam jak uvolnit.. proto se ptám jestli je nějaká cesta to nainstalovat přímo na SD kartu nebo je nutné udělat link2sd,jenže jsem laik a bohužel ty návody nechápu. děkuji za pomoc

aplikace (alespoň jejich část) se instalují vždy do interního úložiště. Již nainstalované aplikace lze částečně přesunout na SD kartu. Radikální řešení je kartu rozdělit, naformátovat na požadovaný filesystém a odlinkovat cache nebo další součásti systému tam. Ale to předpokládá root a taky to není úplně neprůstřelně bezpečné.