Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC - hodí mi to že selhala paměť nebo něco podobnýho

Ahoj, mám problém s windows, když něco stahuju, chtěl jsme si hodit i upgrade na windows 10 a prostě se to sekne u stahování a když chci něco spustit, hodí mi to že selhala paměť nebo něco podobnýho a to je tak u každého stahování, přes prohlížeč nebo ta aktualizace u windows, u torrentu mi to nedělá, nevíte čím by to mohlo být?
Zmena predmetu, pôvodne: PC (los)

Slovo: "amatér" má naprosto jiný význam! Odneste to někam, kde dokáží otestovat HDD a pro sichr i paměti a ostatní HW.
Pozn.: Jo, a ty národnostní kecy si nechte pro klub svých fanoušků, tady na tohle opravdu nikdo není zvědavý.

Chtěl jsem Ti napsat něco jako MM - tedy že by od Tebe bylo velice laskavé, kdyby ses obtěžoval tu hlášku opsat přesně, případně sejmout obrazovku a hodit sem obrázek. Tvá odpověď na žádost MM mě tedy velice překvapila.
Představ si, že voláš do autoservisu "Rozsvítí se mi nějaká kontrolka a chcípne mi auto, co tomu je?"
Samozřejmě mechanik se Tě zeptá, jaká kontrolka se rozsvítila. Na to mu začneš nadávat, že je neschopnej, když to z Tvýho popisu nepozná. Co si myslíš že udělá? Asi by odvětil něco hodně sprostýho a zavěsil.

Pokud nechceš čekat, až se ta hláška objeví - protože je asi Tvůj čas hodně drahocený - mohl bys aspoň kouknout do Prohlížeče událostí, kde bys na tuto chybu měl taky narazit.

P.S. Mimochodem:

... když chci něco spustit, hodí mi to že selhala paměť ...

... na to abych opisoval nějakou hlášku bych musel minimálně hodinu stahovat ...

Nějak si protiřečíš, že by sis to celé vymyslel?

J, hodit obrázek, když mi to hodí error s pamětí a nezapne to ani malování, prohlížeč mám maxthon a nic takovýho tam není.

Ohledně tvé chytrosti, neprotiřečím si ničím, to jen ty seš asi nechápavej, když něco stahuju a stahuje se to déle jak hodinu, tak se to prostě stopne a nejde nic spustit, to že ty si tu vycucneš 2 věci které tvému hloupému mozku nedojdou není můj problém.. :D

Ale prosím, zapnu stahování nějaký blbosti a ten error si opíšu na papír a pak to přepíšu sem. ;)

Tam je chyb tak 10 a já vůbec nevím která z toho by to mohla být.. pokud tam vůbec je, mám sem dát všechny? -_-
Ale podle mě to může být tohle.

Připojení správce filtrů ke svazku \Device\Harddisk0\DR0 se nezdařilo. Tento svazek nebude až do restartování k dispozici pro filtrování. Konečný stav: 0xc000009a.

Ok, tak já na to mrknu, tu sou ještě nějaké ty chyby.

Relaci Circular Kernel Context Logger se nepodařilo spustit, protože došlo k následující chybě: 0xC0000035.

Relace ReadyBoot byla zastavena v důsledku následující chyby: 0xC0000188.

Ovladač zjistil interní chybu ve vlastní struktuře dat u .

Zařízení \Device\Harddisk0\DR0 má chybný blok.

Generování kontextu aktivace pro c:\totalcmd\TCUNIN64.EXE se nezdařilo. Závislé sestavení Microsoft.Windows.Common-Controls,language="* ",processorArchitecture="amd64",publicKeyToken="65 95b64144ccf1df",type="win32",version="6.0.0.0" nelze najít. Podrobnější diagnostické údaje získáte pomocí programu sxstrace.exe.

Inicializace výpisu stavu systému se nezdařila.

Načtení ovladače sfdrv01.sys je blokováno.

Název chybující aplikace: rundll32.exe_FirewallControlPanel.dll, verze: 6.1.7600.16385, časové razítko: 0x4a5bc637
Název chybujícího modulu: FirewallControlPanel.dll, verze: 6.1.7601.17514, časové razítko: 0x4ce7b81d
Kód výjimky: 0xc0000005
Posun chyby: 0x00014427

Systém Windows nemůže nalézt místní profil. Budete přihlášeni pomocí dočasného profilu. Změny profilu budou při vašem odhlášení ztraceny.

Systém Windows zálohoval profil tohoto uživatele. Systém se automaticky pokusí použít zazálohovaný profil při příštím přihlášení uživatele.

Uvolnění řetězců čítačů výkonu pro službu WmiApRpl (WmiApRpl) se nezdařilo. První hodnota DWORD v datové oblasti obsahuje kód chyby.

Předchozí vypnutí systému (20:38:36, ‎11.‎4.‎2015) bylo neočekávané.

Volání ScRegSetValueExW skončilo neúspěšné pro FailureCommand s touto chybou:
Přístup byl odepřen.

Zavedení následujícího ovladače pro spouštění počítače nebo systému se nezdařilo:
Avgldx86
BC
sfdrv01
sfsync02

Vytvoření bodu obnovení se nezdařilo (Proces = C:\Windows\system32\svchost.exe -k netsvcs; Popis = Windows Update; Chyba = 0x80042318).

Naplánovaný bod obnovení nebylo možné vytvořit. Další informace: (0x80042318).

Byla přijata následující výstraha o závažné chybě: 40.

-_-

Nabootujes UBCD a v sekcii disk tools spustis utilitu podla toho od jakeho vyrobcu mas disk. Jaky mas disk vidis v BIOSe. V utlite spustis full test. Predtym si odzalohujes svoje data mimo PC.

P.S: mozno bude nutne docasne zmenit v BIOSe SATA mode na IDE, aby ta spravna utilita na disk videla.

Na tom CD je operační systém, který se ovšem musí zavést do operační paměti pomocí zavaděče a ten zavaděč musí BIOS předtím též zavést do RAM a spustit.
Pokud jsem to psal až moc složitě, pak jednoduše - z toho CD se musí nabootovat.

Mám podivné tušení, že jste vypálil jen ten soubor na CD jako obyčejná data. Pokud nezvládnete najít ve vypalovacím programu volbu "Vypálit obraz" (nebo podobně znějící), pak by bylo asi nejlépe to někomu odnést. Hlavně ne tomu kamarádovi, ten je též neznalý.