Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupit tento notebook?

Ahoj, pokazil se mi notebook, a tak jsme ho dali do opravny. Po měsíci čekání jsme si dojeli pro peníze. Hledal jsem dost dlouho a nasel jsem Asus X553MA-SX376H SX376H. Je to čtyř jádro s grafikou Intel. Chtěl bych na tom hrát league of legends nebo starwars the old republic. Brácha má dvou jádro 2,4ghz a oboje dvoje mu tam slušně šlape. Tohle je čtyř jádro. Je ten notebook aspoň trochu na hry? Nehraju žádne crisis a další náročné hry. Píšu z mobilu. Diky za pomoc.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Na YouTubu na tom hráli i náročnější hry

• Youtube neni "IT"zamerena stranka, verit obsahu je velmi a ale velmi naivni, na YT jsem videl videl jak z 10$ udelat 500$, samozrejme jsem tomu asi veril co? Vsak je to YT......