Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus zenfone 5

Dobrý den.
Koupil jsem použitý asus zenfone gold 8GB s dojmem že bude mít 2GB ramm jak všude píšou,ale má jen 1 GB,jinak vše sedí.Označení telefonu je ASUS_T00J(A501CG).
Hledal jsem na netu všechny různé verze tohoto mobilu ale žádnou s 1GB ramm jsem nenašel,taky to má nabíječku z jiné země,na které je EU redukce,takže myslím že to bude čína.Co myslíte vy?Nebo je taková verze zenfonu 5 ?

Ahoj. To co tu všetci píšu ze je padelek tak neni. ASUS Zenfone 5 má 2gbram sice ale ked nemá tak ho povodní majtelia dali do opravy a tam sa stala chyba. (Mám s tým vlastné skúsenosti) A Fejk od originálu je dobre rozoznatelny. Dole pod domeckom máš taký drsný povrch (original) a fake ked tam máš hladký povrch. Toď vše.