Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - na hraní her

Dobrý den chtěl bych poradit či pomoct najít herní pc do cenové kategorie 15 tisíc vím že za to nebude žádný extrémně výkonný pc ale zatím když sem hledal tak vše bylo s procesorem "kamna" AMD a grafické karty take nic moc prosím pokud mužete tak link na nějaky přímo pc nebo dobry e-shop. Předem děkuji.

wikan is true ... do ceny 15 tisíc sou jak slušný fx tak i některý APU na FM2(+) ale doporučuju spíš ty fx... a je asi třeba si ujasnit nějaký herní favority který se na tom budou prohánět... některý hry jedou lépe na nvidii a některé na AMD viděl bych to něco na způsob fx 6300 nebo fx 8300 pro AM3 základní desku a grafiku bud levnější GTX 750ti nebo AMD r7 260x a nebo zkusit do ceny AMD r9 270, zdroj jedině nějakej season, za cenu super kvalitky, ale nenechte si radit odemne. Jinak ... dělo nebo ne ... nový hry na tom půjdou uplně vklidu, akorát možná ne všechny ve fullhd a na plný detaily taky ne .... hry jako assassins creed black flag na max určitě. :)