Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Intel Core i5-4460 nebo AMD FX-8350

Dobrý den, budu si skládat novou PC sestavu a vybírám si z procesorů. Na počítači převážně hraju hry (především Dotu 2, nikde se mi nepovedlo najít kolik jader využívá) a občas streamuju. Proto vás tedy žádám o radu, který z procesorů je pro mě vhodnější a říci mi proč. ( do PC nejspíše dám GPU : AMD Radeon R9 270X - Nebo jestli máte vhodnější v podobné ceně můžete poradat taky) . Díky
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

To na tom stroj bude akorát OS Win? Protože na to stačí tak akorát ten prťavý 120GB SSD + potřebné aplikace a hry budou asi kde.
Dodávaný "box" chladič procesoru taky nebude to pravé, mechanika ti netřeba.
No kup si co hrdlo ráčí, však jsou to tvoje zlaťáky.
(lepíš to jak vlašťovka hnízdo a po tvém "zvážení" je to stále nekompletní)

Takže shrnuto podtrženo, FX 8300 by z nich měla být "nejsilnější".
http://www.czc.cz/7k59rbkp7qic3a1ncg52oe9aj4/sezna m
V sestavě mi chybí už jen skříň, kde nevím kterou zvolit mezi:
http://www.czc.cz/coolermaster-force-500-cerna/124 736/produkt
nebo
produkt
A ještě jsem se chtěl zeptat k čemu je dobré http://www.czc.cz/arctic-fan-f12-pwm_2/70136/produ kt jelikož ve skříních už ventilátory umístěné jsou né ?

Sestava kterou si mi navrhl a ta moje se liší jen ve 2 věcech. Mam tam slabší zdroj který to utáhne a místo hdd tam mam SSD, protože doma už mam jeden HDD který tam budu moct přidat. Timpadem tedy ne hapu v čem je takový problém v moji sestavě?