Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika do 9k

Zdravím hledám grafiku max do 9k.

Hry bych hrál na 1080p na 4k nemam monitor.

Chtěl bych rozjed na max GTA 5.

Procesor mam Intel i7 a zdroj 750w,

Prosim o posilani odkazu jen od eshopu TSbohemia, protoze tam mam za reklamaci karty MSI radeon r9 280, nejake penize.

loading...

Připlať si ještě litr a kup si GTX 970, k intelu se hodí víc nvidie, R9 290 bych teda nekupoval, sice má 512 sběrnici ale ty takty ? děs...osobní zkušenost známý si koupil R9 290 k FX 8350 a já si koupil i5 + GTX 970...a když u mě byl tak se málem rozbrečel co udělal za kravinu když viděl hry na mém a srovnal to s jeho...takže za mě, našetři ještě litřík a pořid GTX 970

Taky se mám chuť rozplakat, ale ne s R 290, nýbrž z těch tvých "odborných" závěrů, ty takte.
Vydávat předraženou a víceméně zmetkovou nV 970 za hvězdu na trhu g.karet může snad jen zelenej fanatik.
(děs jsou jen a jen tvoje kecy)

Určitě je lepší než r9 290 a rozhodně nejsem zelenej fanatik a už vůbec nevydávám 970 za hvězdu na trhu...jenže ty si jeden z těch lidí co maj vždycky pravdu, nechtěl bych být tvoje ženská, pokud nějakou máš tak s ní hluboce soucítím

Jsi na omylu, je mi naprosto jedno kdo a co si kupuje, ale tvoje barvité líčení o ubuleném kámoši mě naprosto dostalo.
Denně tady navrhuji sestavy a je mi naprosto fuk jestli AMD nebo Intel procesor, zda g.kartu nV nebo AMD.
Je to otázka limitu a hlavně co je zrovna na trhu výhodnější =
cena/výkon/využití.
(jo a ani já bych tě nechtěl za manželku, nejsi moje sex.orientace)

Děkuji všem za odpovědi :D. Takže když si koupím to amd radeon r9 290 bude to žrát méně než 280ka ?

Jeden borec mi v ts bohemia říkal, že jsem udělal chybu s koupí 280ky, protože to prej žere více jako např: 290ky nebo 970.

A do dvou roků se mi prý ty 2 litry vrátí, a lépe si zahraju hry na vyšších detailech.

Je to pravda ?

U AMD R9 280, 280x, 285, 290 je spotřeba celé sestavy od 350 až 400 W, ale to záleží na konkrétním typu a jeho OC od výrobce.
(jediná výhoda u nV 970 je právě ta spotřeba do 300 W)

Osobně bych počkal na nové R 300 které ťukají na dveře = Červen

[http://www.cnews.cz/sites/default/files/pictures/n  ovinky/2015/05kveten/radeony-r300-videocardz.png ]

Je jedno jakej procesor grafice posílá data ale tys viděl někoho kdo si skládá pc a dá si intel + radeon, na mě to působí teda divně. Nedávno sem ještě měl i3 a k tomu sem si nedobrovolně koupil r9 280 a pak sem ju prodal kámošovi k amd a zdá se že ta grafika jede o něco líp ale třeba se to jenom zdá...určitě mě zase někdo bude přesvědčovat o opaku, já to narozdíl od někoho otestoval i prakticky narozdíl tady od teoretickejch kyber borců co hned každýho začnou urážet když navrhl někdo něco jinýho než co by navrhl on protože jejich pravda je prostě bezvadná, nádherná a určitě na 100% a přes to nepřejede ani novej ruskej tank Armata a ostatní jsou jen prostitutky denního života a pravdu nikdy mít nebudou...viz příspěvěk výše

tys viděl někoho kdo si skládá pc a dá si intel + radeon

Ano, je to naprosto normální. Nepočítal jsem to, ale odhadem to je tady na poradně tak 80% sestav nad 20 tisíc.

na mě to působí teda divně

Tomu říkám argument.

Nedávno sem ještě měl i3 a k tomu sem si nedobrovolně koupil r9 280 a pak sem ju prodal kámošovi k amd a zdá se že ta grafika jede o něco líp ale třeba se to jenom zdá

První možnost je, že se ti to zdá. Druhá možnost je, že má normální procesor a ne předražené dvoujádro i3, které tu grafiku nezvládne nakrmit.
A nedobrovolně jsi kupoval grafiku - to ti někdo držel pistoli u hlavy, že to musíš koupit?

já to narozdíl od někoho otestoval i prakticky

Což ovšem nikdo jiný zatím neudělal. Jsi první, kdo na velkém vzorku dvou grafik a jednoho skoroprocesoru otestoval, že se mu něco zdá.

co hned každýho začnou urážet

Kde jsem tě konkrétně v příspěvku, kde je otazník a smajlík urazil?

protože jejich pravda je prostě bezvadná, nádherná a určitě na 100%

Jak jsi z otazníku vyvodil závěr, že musím mít vždycky pravdu by mě fakt zajímalo. Mohl bys mi to prosím vyjasnit?

Tohle je typické, vymyslíš si důvod, proč zrovna to co máš je nejlepší, i když pro to není žádný racionální důvod a pak se to snažíš sám před sebou hájit na internetu a hádáš se s ostatními, kteří jsou poněkud více realističní, ale ty máš pocit, že tě všichni uráží a jsou na tebe oškliví a musí mít pravdu, i když jedinou správnou pravdu znáš ty. Nepřijde ti to povědomé?

nádherná a určitě na 100% a přes to nepřejede ani novej ruskej tank Armata a ostatní jsou jen prostitutky denního života a pravdu nikdy mít nebudou

Když sis dokázal udělat takový pečlivý výtah tak si přečti poslední větu...to měla bejt reakce na M-pola
No nic hádat se tu nebudu, vysvětlil si mi to dostatečně tak pardon :) obhajovat se na internetu je fakt na hov*o tak už se nebudu míchat mezi profíky

až na to že vše čo si psal si nepsal o nás ale tebe (aneb ty si myslíš že vždy máš pravdu) a aby si vedel, niektorý na tejto poradni pracovali napríklad 10 rokov ako výrobcovia komponentov pre PC, alebo čo i len ako predajca napríklad v nay elektrodome, niektorý tu majú určite vätšie praktické skučenosti než ty, nemysli si že si tu jediný, čo všetko prakticky odskúšal.