Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opět kontrola sestavy.

Ahoj, omlouvám se že zakládám již druhé téma během dvou dnů, ale potřeboval bych ohodnotit tuto sestavu, kterou jsem dnes složil pro kamaráda. Bude sloužit jako herní sestava s tím že primární důvod pořízení nového pc byl Oculu Rift.
Moc děkuji za rady/tipy/připomínky
ps : když už jsem v těch otázkách myslíte že by byla lepší volba r9 290 ?

http://www.czc.cz/b0vo2vr8bkgo8apr2nvkmtl37a/sezna m

Si ještě počkej ohledně těch MB na někoho povolanějšího ono totiž třeba že Z97 MB jsou určený pro taktování a ostatní ne taky neplatí protože třeba na ASUS B85M-GAMER - Intel B85 se taktovat dá v pohodě.Ale mám zato že Z97 je určena výhradně na taktování tak by měla mít to nejlepší možné osazení,samozřejmě pořád v rámci ceny/výbavy.