Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj

Můžete mi prosím poradit? koupil jsem si novou grafiku nvidia gt 210 a od te doby mi zamrza pc, predtím kdyz jsem mel nvidia geforce 7300 mi to nedelalo, hry se mi na te gt 210 sekaji a pc natvrdo zamrza a potrebuje tvrdý restart, mam jen 260W zdroj, tak mam podezreni na zdroj jestli to nemuze byt on
PC: Intel core 2 duo
Zdroj 260W
Ram 4GB ddr2
windows 8.1pro 64 Bit
nvidia gt 210

Odinstalovals ovladače grafické karty než jsi tam dal novou a nainstaloval nové po přidání nové GK? Jinak jak píšeš, ten zdroj asi nebude nic moc...

hry se tu sekaji stylem, ze zapnu word of tanks a v garazi mam 2 FPS na minimalni grafiku, kamos ma stejnou a hraje na nizkou na 50 FPS a ja mam na minimalni v garazi 2 FPS, A znacku zdroje neznam, pc jsem kupoval v bazaru a na zdroji je jen napsano 260W a nic vic. A to Zamrzani muze byt zdrojem? zacalo mi to zamrzat az u kdyz jsem tam dal novou grafiku. Dík za jakoukoli radu.

Najlepší je na tom "windows 8.1pro 64 Bit".

Môžeš zdroj trochu bližšie popísať (pozrieť sa na štítok) alebo ho rovno vyhodiť a dať tam niečo normálne?

hry se mi na te gt 210 sekaji

To ale nie je vada, ale vlastnosť tej "kancelárskej" GK.