Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 350-450w zdroj

Zdravím všechny
momentálně jsem se podíval do počítače a zděsil se. Zjistil jsem, poté co jsem objednal "novou" grafickou karut, že můj 450w zdroj NEMÁ žádnou 12V větev! A grafická karta potřebuje jednu 12V větev a 400w. Doma mám ještě jeden zdroj, který má jenom 350w ovšem dostatek větví. Rád bych se zeptal jestli by jí nestačil ten slabší zdroj.

Díky předem za odpověď.

Jestli si z nas spis nedela srandu. Chtel jsem, aby napsal nejen tu grafiku, ale i typove oznaceni zdroju, je to na stitku, ktery je na kazdem zdroji.

Ma grafiku s PCI-e, zdroj z roku 1997 a nema na ATX zdroji, protoze to ATX musi byt, jinak by mu to neslo vubec do zakladni desky, tam urcite nemuze byt moc stara, kdyz to ma PCI-e, takze na ATX nema 12V vetev.

Fakt by me zajimalo co ze to ma za zdroj a zakladni desku.

Nehlede na to, ze pripoji tu zravou grafiku k nejakemu staremu mozna papirovemu zdroji, tak mu to okamzite shori. Tady je uplne jedno kolik to ma Watt, ale ze je to stary a najednou to bude mit odber, na ktery to bylo mozna stavene kdyz to bylo uplne nove, ale rozhodne ne po x letech provozu, kdy je zivotnost komponent zdroje na svem konci.

Zdroj nemá 12V větev :-D:-D:-D
To je snad ten nejlepší vtip, co jsem kdy slyšel.

Pokud se na něj podíváš ještě jednou, určitě nějakou objevíš, někde tam bude potvora schovaná.
Abych tě opravdu přesvědčil, i náš počítač z roku 2004 potřebuje nutně 12V větev, protože se z ní napájí procesor.

Tak dobrý no. vše "vyřešeno". Ačkoli na zdroji je napsáno 450w má jen 350w ... nevím, jestli tam dali špatnou nálepku nebo jen chyba tisku v jednom řádku... bud budu muset vratit grafickou kartu, nebo koupit novy zdroj... 350 mam doma s vic vetvemi diky vsem za pomoc vazim si toho.